BİZ KİMİZ?

Fresh Fruit Bursa, Bursa ilinin Nilüfer ilçesinde kurulan, Avrupa ülkeleri başta olmak üzere Dünya’nın birçok ülkesine yaş meyve ve sebze ihracatı yapan, sağlıklı ve kaliteli ürün prensibini ilke edinmiş, yaş meyve ve sebze sektörünün vizyoner firmalarından biri olma yolunda hızla ilerlemektedir.

Fresh Fruit Bursa, Bursa ovasından ilk elden topladığı santa maria armutu, deveci armutu, şeftaliyi, nektarini, ayvayı ve biberi aracı olmadan çiftçiden direkt ihraç etmektedir. İhraç ettiği ürünlerin kalitesinden taviz vermemeyi kendine ilke edinmiştir.

MİSYONUMUZ

Fresh Fruit Bursa, ihraç ettiği ürünlerin hepsinde gıda güvenliğini en önde tutarak , müşteri memnuniyeti sağlamak, uluslararası kalite yönetim standartlarıyla global pazarda ülkenin gururu haline gelmek, çiftçisini destekleyen, ülkemizin refah seviyesini arttırmak misyonu ile geleceğe adım atmaktadır.

VİZYONUMUZ

Fresh Fruit Bursa, Ar-Ge faaliyetlerini destekleyerek sektöründe her zaman yenilikçi ve öncü olmayı, sektörün Dünya’da hak ettiği yere gelmesi için vizyoner ve öncü firma olmayı, ürünlerinin Dünya üzerindeki her marketin rafında bulunmasını sağlayarak, kalitesi ile bilinen güvenilir bir marka olmayı gelecek vizyonu olarak belirlemiştir.